Angelina News

Angelina Jolie: Ne mimotělní oplodnění!

5. srpna 2008 v 13:09 | Verča:-)
Spekulace o tom že Angelina Jolie má děti přes zkumavku své novorozené dvojčate ,která se narodila ve Francii začátkem Července.
Angelina Jolie se vyjádřila v nejnovějším rozhovoru "Ale my jsme měli štěstí nikdy jsem neměla problémy s plodností." vyjádřila se Jolie.

Brad a Angelina si ve Francii hledají nový domov

1. května 2008 v 13:21 | Verča:-)
Tu chce těhotná herečka proměnit ve svůj druhý domov, kde porodí dvojčata a bude vychovávat své potomky. S Bradem zatím mají jedno vlastní a tři adoptivní děti.
Zatím s Maddoxem, Paxem, Zaharou a Shiloh přijali azyl ve vile Paula Allena (spoluzakladatele Microsoftu) v Saint Jean Cap Ferrat v Provence. Na letiště v Nice přilétl hvězdný pár se čtyřmi dětmi, dvěma chůvami a tříčlennou ochrankou v pondělí večer soukromým letounem.
Angelina bude rodit letos v létě , podle mnoha zdrojů si vše chce odbýt právě na jihu Francie.
"Je to dechberoucí vila s výhledem na Středozemní moře a mají tam navíc k ruce dvanáctičlenný personál, který jim neustále dopřeje vše, čeho si budou žádat. Byli tady už předtím a ten dům si zamilovali. Poskytuje dokonalé soukromí a nikdo nevidí dovnitř," uvedl zdroj pro E! News.
Angelina přilétla kvůli filmovému festivalu v Cannes, kde bude příští měsíc otevírat hned dva filmy. Brad zatím bude po okolí hledat vhodné nemovitosti.
"Milují Francii a budou tady až do narození dětí. Angelina už si hledá vhodnou nemocnici v Marseille, kde by mohla porodit," dodal zdroj.

Brad Pitt a Angelina Jolie věnovali charitě osm milionů dolarů

23. března 2008 v 12:24 | Verča:-)
Podle daňových záznamů investuje se svou přítelkyní Angelinou do charity mnohem více. Dvojice v roce 2006 věnovala ze svého více než osm milionů dolarů na různé dobročinné účely.
Huffington Post uvedl, že podle federálních daňových záznamů Pitt věnoval před dvěma lety charitě celkem 4 402 317 dolarů (v přepočtu asi něco kolem 72,6 milionu korun), zatímco jeho partnerka Angelina 4 123 613 dolarů (asi 68 milionů korun).
"Byli jsme spolu v kontaktu kvůli té situace v New Orleans," přiznal Morgan Freeman, že Brad Pitt skutečně aktivně pracuje ve prospěch obnovy poničené oblasti. O jeho partnerce pak řekl: "Vyjma vší té fyzické krásy je to především opravdový člověk."

Angelina Jolie a Brad Pitt čekají chlapečka a holčičku

21. března 2008 v 17:52 | Verča:-)
Chlapečka a holčičku budou mít díky tomu, že hvězda filmu Beowulf používala hormonální léčbu,
která jí pomáhala umocnit dozrávání oocytů a jejich ovulaci. V děloze tak na Bradovy spermie čekala hned dvě zralá vajíčka.
"Budou mít chlapečka a holčičku. Protože Angelina užívala léky na neplodnost, které jí pomáhaly ovulovat, její děti jsou tak dvouvaječné. Jsou nadšení. Nemůže se dočkat," prozradil zdroj blízký páru americkému magazínu InTouch. Stejná osoba vyzradila těhotenství v době, kdy to ještě Angelina a Brad popírali.
Jakmile svůdná hollywoodská kráska porodí, jejich rodina už bude čítat osm členů. Dvojčata doplní čtyři stávající potomky: šestiletého Maddoxe z Kambodži, čtyřletého Paxe Thiena z Vietnamu, tříletou Zaharu z Etiopie a vlastní téměř dvouletou Shiloh Nouvel.
Před měsícem dvojčata porodila kolegyně Jennifer Lopezová. Na svět přivedla nejprve holčičku Emme a následně chlapečka Maxe. Dvě děti pod svým srdce nosí také mladičká hvězda Jessica Albová, která by měla porodit v červnu.

Těhotná Angelina se s Bradem stěhuje do Francie

7. března 2008 v 15:42 | Verča:-)
V hollywoodských kuloárech se o tom dlouho špitalo, ale nikdo si tím nebyl zcela jistý. Nyní vyšla pravda najevo. Angelina Jolie (32) je skutečně v jiném stavu!
První zvěsti o tom, že by sexy herečka moh­la se svým životním partnerem Bradem Pittem (44) čekat druhého potomka, se objevily ve chvíli, kdy se začala objevovat na veřejnosti ve volných šatech a vyhýbat alkoholu na společenských akcích. Na dotazy novinářů, jestli je těhotná, však reagovala mlčením.
Během minulého víkendu se ale ukázala pravda, když hollywoodská krasavice dorazila na předávání cen nezávislého filmu Spirit Awards v přiléhavých černých koktejlkách, pod kterými se jasně klenulo těhotenské bříško.
Během návštěvy filmového ceremoniálu vypadali Angelina s Bradem, snad nejkrásnější pár planety, velmi spokojeně a odpočatě. Podle velikosti hereččina břicha se okamžitě začalo spekulovat, že Angelina očekává narození dvojčátek. Jiná teorie zase říká, že to bude holčička.
V domě hereckého páru bude brzy dětí jako smetí.Jolie s Pittem se totiž už starají o adoptované ratolesti Maddoxe (6), Paxe (4)
a Zaharu (3) a o vlastní dcerku Shiloh, jež koncem května oslaví druhé narozeniny.
Podle posledních informací to vypadá, že Angelina porodí ve Francii. Zde v budoucnu hodlá vychovávat všechny své děti, čímž chce vzdát hold své zesnulé mat­ce Marcheline Bertrandové
(† 56), která v lednu roku 2007 podlehla rakovině a jíž v žilách kolovala francouzská krev.
Brad a Angelina podle všeho v jižní Francii již koupili zámek, z nějž plánují vybudovat bezpečný a útulný domov. Jejich děti se už nějakou dobu učí francouzsky, aby se mohly bez problémů zařadit do života v zemi galského kohouta.
Když například Angelina loni v Praze natáčela snímek Wanted, malý Mad­dox navštěvoval Francouzské lyceum v Drtinově ulici na Smíchově.

Angelina čeká holčičku a porodí ji ve Francii

28. února 2008 v 13:08 | Verča:-)
Čeká se svým partnerem Bradem Pittem (43) holčičku. A protože to hvězda filmu Beowulf vnímá jako znamení, hodlá vzdát své matce hold a porodí druhorozenou dceru v zemi prezidenta Sarkozyho. Tam ji prý budou s otcem vychovávat jako skutečnou Francouzsku. Marcheline Bertrandová měla totiž francouzsko-kanadské kořeny.
Pár už na jihu země vlastní zámeček, kde často tráví dovolenou. Teď by se mělo sídlo stát dějištěm příštího porodu a také jedním z hlavních domovů rodiny.
"Lékař Angelině řekl, že čeká holčičku. Je nadšená. Angelina je pyšná na své francouzské kořeny a chce, aby se její nový přírůstek do rodiny narodil a byl vychován zde," prozradil britskému listu The Sun nejmenovaný zdroj.
Marcheline Bertrandová zemřela ve věku 57 let loni v lednu, když v Los Angeles prohrála boj s rakovinou vaječníků.

Americké noviny tvrdí: Angelina Jolie a Brad Pitt chtějí adoptovat české miminko

6. června 2007 v 15:04
PRAHA - Hollywoodská hvězda Angelina Jolie (32), která v Praze v těchto dnech natáčí film Wanted, chce podle amerických novin adoptovat další dítě. A podle všeho to bude malý sirotek z Čech!
Angelina, která už adoptovala kambodžského chlapce Maddoxe (5), etiopskou holčičku Zaharu (2) a vietnamského chlapečka Paxe Thiena (3) a je biologickou maminkou dcerky Shiloh (1), už v Praze několikrát navštívila dětský domov v centru města, kde jí padl do oka malý chlapeček. Na něj se už byla Jolie podívat o víkendu spolu s Bradem Pittem (43), který kvůli tomu přilétl z Montrealu. Krátce poté pár odlétl na tři týdny do New Yorku. České úřady by během této doby měly přichystat všechny dokumenty potřebné k adopci.
 
 

Reklama