Březen 2008
Rihanna - Nickelodeon’s 2008 Kids’ Choice Awards (29.3)

31. března 2008 v 19:44 | Verča:-) |  Rihanna
Click na Celý Článek
Miley Cyrus and Tish on the way to the studio (28.3)

31. března 2008 v 13:39 | Verča:-) |  Miley (Photos)
Click na Cëlý Článek

Hayden Panettiere on the set of her new movie (27.3)

31. března 2008 v 12:37 | Verča:-) |  Hayden Panettiere
Clickn na Celý Článek

Paris Hilton partying in Turkey (27.3)

31. března 2008 v 12:30 | Verča:-) |  Paris Hilton
Click na Celý Článek

Paris Hilton working in Turkey (27.3)

31. března 2008 v 11:50 | Verča:-) |  Paris Hilton
Click na Celý Článek

Miley Cyrus out and about with her mom (27.3)

31. března 2008 v 11:33 | Verča:-) |  Miley (Photos)
Click na Celý Článek

About Amanda

29. března 2008 v 15:28 | Verča:-) |  About Amanda
Amanda Bynes se narodila a vyrůstala v Kalifornii, jako herečka se začala prezentovat od svých 10 let. Ve 12 letech měla Bynesová svou vlastní show skečů The Amanda Show. Za tuto show obdržela Kid´s Choice Awards za oblíbenou televizní herečku.

Je známá především televizním divákům z role Holly Tyler v seriálu What I Like About You. Roku 2003 ztvárnila roli Daphne Reynoldsové ve snímku
Co ta holka chce (What a Girls Wants, režie Dennie Gordon, 2003). V roce 2002 si zahrála vedle Frankie Munize v komedii Velký tlustý lhář (Big Fat Liar, režie Shawn Levy, 2002), za kterou opět obdržela Kid´s Choice Award. Svůj hlas propůjčila postavě Pipera v animovaném filmu Roboti (Robots, režie Carlos Saldanha, Chris Wedge, 2005).

V roce 2006 se objevila jako nadšená hráčka fotbalu, středoškolačka Viola ve filmu režiséra
Andy Fickmana, Super náhradník.

About Jessica

29. března 2008 v 15:21 | Verča:-) |  About Jessica
Jessica Alba se plným jménem jmenuje Jessica Marie Alba. Když byla Jessica Alba malá, přestěhovali se s rodinou do Biloxi, ve státě Mississippi. O tři roky později se znovu přestěhovali do Del Rio v Texasu. Ale nakonec se usadili v Californii, když bylo Jessice 9 let. Již od svých 5 let snila, že se jednou stane herečkou. První lekci herectví měla ve svých 12 letech a o devět měsíců později podepsala smlouvu s agentem.

Filmovým debutem pro ni byla Hollywoodská komedie "Camp Nowhere" (1993). Jessica Alba měla smlouvu původně jen na krátkou dobu, ale smlouva se jí prodloužila jelikož jeden z hlavních herců odmítnul hrát. Právě její vlasy jí daly osobitou originalitu pro tuto roli. Po filmu "Camp Nowhere" se Jessica objevila ve dvou reklamach pro Nintendo a J.C Penny.

V roce 1994 se jí podařilo prorazit do televize v populárním komediálním seriálu "The Hidden World of Alex Mac". Ve stejnou dobu získala roli Maye v seriálu "Flipper", tento seriál se natáčel od roku 1995 do roku 1997. Díky úspěchu v tomto seriálu získala roli mladé Evy ve filmu "Venus Rising" a také roli Marie v seriálu "Chicago Hope".

Později v roce 1997 se objevila v "Dini Petty Show" (kanadská talk show), kde mluvila o své předchozí práci herečky. V roce 1998 se Jessica objevila v "Brooklyn South", jako Mellisa a o několik měsíců později si zahrála ve dvou epizodách seriálu "Beverly Hills 90210", jako Leanne. Také si zahrála v epizodě "Love Boat: The next Wave". Později si také zahrála ve filmu "P.U.N.K.S".Opravdově známou a slavnou se stala v roce 1999. Začala se objevovat v ohromném množství časopisů. Zahrála si ve. O měsíc později dostala velkou roli v komediálním hororovém vedlejší roli ve filmu Nepolíbená "Never Been Kissed", po boku Drew Barrymore a Leelee Sobieskiilmu Ruka zabiják "Idle Hands", kde pravá ruka hlavního hrdiny Devona Sawa, má vražedné úmysly a doslova touží po krvi. Po zveřejnění těchto dvou filmů obdržela roli Chloe ve filmu "Paranoid".

V roce 2000 byla vybrána na hlavní roli ve sci-fi filmu Temný anděl "Dark Angel" (produkce James Cameron a Charles H. Eglee). Televizní seriál Temný anděl je jeden z nejvíce sledovaných na Fox TV, se sledovaností v průměru 10,4 milionů diváků na jednu epizodu. O rok později se objevila v "Entertainment Teen Edition". Brzy poté nafotila snímky pro únorové číslo (2/2001) časopisu "People Magazine" s Michaelem Weatherlyem.

Od té doby se o ni zase začaly velice zajímat spousty časopisů. Navštívila spousty televizních show: "Rosie O'Donnell Show", "TRL", "Late Night" s Conanen O' Brianem a v "Daly Show" s Jon Stewart.Kromě toho v roce 2001 byla nominována na nejlepšího herce "People's Choice Awards". Dále byla také nominovaná na cenu Zlatý Glóbus. V květnu 2001 se Jessica Alba zasnoubila s Michaelem Weatherlyem, se kterým hrála ve filmu Temný anděl. Svůj významný herecký debut předvedla Jessica Alba ve snímku z roku 2003 -Honey (r. Bille Woodruff), kde si zahrála choreografku.

V roce 2005 si zahrála v akčním komiksu Fantastická čtyřka (The Fantastic Four, 2005, r. Tim Story) a v akčním filmu Into the Blue (2005, r. John Stockwell). Ve stejném roce se také objevila v roli Nancy Callahanové ve filmu režiséra Roberta Rodrigueze, Syn City. Nancy Callahanová je dnes miláček Sin City. Můžeme ji vidět ve dvou podobách. Jednou je jedenáctiletou holčičkou v obrovském nebezpečí, kterou hraje Makenzie Vega. A pak je půvabnou devatenáctiletou exotickou tanečnicí, která je jako světlo v temnotě města s telěm Jessicy Alby.Jessicu život a chování Nancy okamžitě zaujaly. Její příběh je nádherný a romantický. Nancy je v Sin City jedinou osobou, která je plná nadějí…

About Rachel

29. března 2008 v 15:16 | Verča:-) |  Rachel About
Rachel Jade Bilson se narodila 25.srpna 1981 v Los Angeles. Má staršího bratra. Předtím než objevili její herecký talent, učila se Rachel jak si omotat své rodiče,kamarády a sourozence kolem svých malých prstíků - dovedla získat vždy co chtěla. Už odmala měla Rachel ráda hraní a vždy měla plnou podporu od své rodiny. Už v sedmi letech vyzkoušela svoji první roli v The Wrong Guys od Louie Andersona. Film získal více než 1 milion dolarů.

Zkušenosti opět potvrdily Rachelino nadání pro herectví a to ji vedlo k vyzkoušení role během studia na Notre Dame High School. Její další role přišla jako malá role v sedmiepisodní miniserii nazvané Human Target. Role byla malá ale Rachel to dovedlo k jejímu snu vystudovat a být naplno herečkou. Jejím dalším krokem byla sláva spojená s najmutím agenta který jí vděčně pomáhal. Racheliným opravdovým prvním "jobem" s agentem byl Bye Bye Birdie, kde si zahrála význačnou roli a pomohlo jí to k získání dvou hlavních rolí v dalších filmech: The Crucible a Once Upon A Mattress. Po dvou letech strávených v divadle se Rachel rozhodla odběhnout a zkoušela štěstí v televizi. První televizní role přišla ve fantastickém seriálu It's True v roce 1998, ale seriál byl krátce po odvysílání prvního dílu zrušen a ukončen. Přes ztrátu své první velké televizní role Rachel pokračovala dál, hrála v reklamách pro velké společnosti jako třeba Subway.

Potom přišel její "velký rok", rok 2003. Vyzkoušela role ve třech představeních - dvě v televizi a jeden v nezávislém filmu: Buffy the Vampire Slayer (Buffy, přemožitelka upírů), 8 Simple Rules, a nakonec film Unbroken. Po tomto pilném rozvrhu bylo hotovo, Rachel byla pozvána na zkoušky nových televizních seriálů, jako třeba Beverly Hills 90210, Merlose Place a The O.C. Okamžitě ji obsadili do The O.C. jako Summer Roberts-krásnou, zhýčkanou a povrchní dívku.

Televizní show debutovala v létě 2003, s fantastickým hodnocením a dostala Rachel do světla reflektorů. Po premiéře byla Rachel uváděna na obalech časopisů jako Zink, Stuff, COSMOgirl, YM, stejně jako hostující hvězda v show jako Jimmy Kimmel Live, Craig Kilborn, The View, Ellen, Mad TV, On-Air with Ryan Seacrest a MTV Request. Byla také zvolena v soutěži 50-ti nejkrásnějších do top 15. Ráda nakupuje a je milovnicí baseballu. Se svou nejlepší kamarádkou bydlí v Holywoodu.

Shiloh vs. Suri: Battle of the Babies!

29. března 2008 v 15:08 | Verča:-) |  New
Shiloh Nouvel Jolie-Pitt a Suri Cruise na titulní straně Amerického magazínu OK!.
Tak kdo je podle Vás pěknější..????

Nicole Kidman’s Marubra Beach Baby Bump 25.3

29. března 2008 v 15:04 | Verča:-) |  New
Těhotná Nicole Kidman a její manžel se procházejí po pláži Marubra Beach v Úterý ráno.
Kidman-marubra nicole-kidman-marubra-beach-01 Kidman-marubra nicole-kidman-marubra-beach-02 Kidman-marubra nicole-kidman-marubra-beach-03 Kidman-marubra nicole-kidman-marubra-beach-04 Kidman-marubra nicole-kidman-marubra-beach-05

Adam Sandler and Courteney Cox Go to Bed 26.3

29. března 2008 v 15:00 | Verča:-) |  New
Adam Sandler a Courteney Cox na natáčení nového snímku Bedtime Stories v Los Angeles ve Středu.
Sandler-cox adam-sandler-courteney-cox-bedtime-01 Sandler-cox adam-sandler-courteney-cox-bedtime-02 Sandler-cox adam-sandler-courteney-cox-bedtime-03 Sandler-cox adam-sandler-courteney-cox-bedtime-04 Sandler-cox adam-sandler-courteney-cox-bedtime-05

Adam Brody Wags the Dogs 26.3

29. března 2008 v 14:56 | Verča:-) |  New
Adam Brody se svými pejsky v Los Angeles ve Středu.
Brody-dogs adam-brody-walking-dogs-01 Brody-dogs adam-brody-walking-dogs-02 Brody-dogs adam-brody-walking-dogs-03 Brody-dogs adam-brody-walking-dogs-04 Brody-dogs adam-brody-walking-dogs-05 Brody-dogs adam-brody-walking-dogs-06 Brody-dogs adam-brody-walking-dogs-07 Brody-dogs adam-brody-walking-dogs-08 Brody-dogs adam-brody-walking-dogs-09 Brody-dogs adam-brody-walking-dogs-10 Brody-dogs adam-brody-walking-dogs-11 Brody-dogs adam-brody-walking-dogs-12 Brody-dogs adam-brody-walking-dogs-13 Brody-dogs adam-brody-walking-dogs-14 Brody-dogs adam-brody-walking-dogs-15

Break 28-30.3

27. března 2008 v 20:07 | Verča:-) |  O blogu
Ahojky odjíždím na hory.Takže tady nebudu dávat články.Vracím se až v Neděli večer takže v Pondělí tu všechno dám.Pár článků jsem přednastavila na Sobotu.