Prosinec 2007

Do nového roku (Pf 2008)

31. prosince 2007 v 16:55 | Verča:-) |  O blogu
Moc bych Vám všem poděkovala ,že jste chodili na můj blog.
Chtěla bych vám popřát do Nového Roka :
- Hodně zdraví
- Mnoho úspěchů
- Spoustu Kamarádů
No prostě aby se Vám dařilo s byli jste šťastní !!!!
Na můj blog jsem dala počítadlo 4.6.2007 moje první návštěvnost za týden byla něco přes tisíc a teď je za skoro 7 měsíců 6 tisíc.Moc bych Vám všem chtěla poděkovat.Chtěla bych vylepšit blog a tak si do komentářů napište co byste chtěli více.Jestli více článků,obrázků.S jakou celebritou desing atd.
Takže pište do komentářů co přidat,zlepšit atd.

Navstevnost za minuly tyden (24.12.2007 - 30.12.2007) je:

31. prosince 2007 v 11:33 | Verča:-) |  O blogu
Navstevnost za minuly tyden (24.12.2007 - 30.12.2007) je:
Pondeli: 633
Utery: 801
Streda: 903
Ctvrtek: 1106
Patek: 839
Sobota: 935
Nedele: 964

Celkem: 6181

Otázka..????

29. prosince 2007 v 23:58 | Verča:-)
Ahojky,
Chtěla ybch se Vás zeptat jestli vám jde změnit desing.Mě na mém blogu hůbec nejde a na mém druhém jde.Tak se Vás ptám jestli některému z Vás to taky nejde..???

Heroes Trailer

29. prosince 2007 v 17:12 | Verča:-) |  Hrdinové-Heroes

Zachary - Gabriel Sylar

29. prosince 2007 v 17:07 | Verča:-) |  Hrdinové-Heroes
Schopnost: Jeho hlavní schopností je, že ví, jak věci pracují. Zabíjením ostatních hrdinů se dostává k dalším schopnostem a má jich tak několik. Jeho první a zdá se, že nejvíc vyvinutou schopností je telekineze.

Jméno: Zachary

Příjmení: Quinto

Datum narození: 1. Leden, 1977

Místo narození: Pittsburgh, Pennsylvania, USA


Sylar v Heroes: Pracoval jako hodinář, dokud mu prof. Surash neukázal jeho pravý potenciál. Jméno Syler si vybral náhodně (jmenuje se tak jedna firma, která vyrábí hodinky).

Leonard Roberts - D.L. Hawkins

29. prosince 2007 v 17:05 | Verča:-) |  Hrdinové-Heroes
Schopnost: Fázování - může procházet skrz pevný materiál

Jméno: Leonard

Příjmení: Roberts

Datum Narození: 17.listopadu 1972

Místo narození: St.Louis, Missouri, USA


D.L. v Heroes: D.L.Hawkins je manžel Niki Sanders a otec Micah Sanders. Je zločinec, který údajně ukradl 2 milióny dolarů mafiánovi Lindermanovi. Policii utíká už 6 měsíců. Na konci první sezóny zemře, když skočí do dráhy kulce, jejímž cílem byla Niki.

Život: Leonard maturoval na divadelní univerzitě DePaul, ve které získal bakalářský diplom. Jeho nejznámější role je jako Forrest Gates v seriálu Buffy the Vampire Slayer.

Sendhil Ramamurthy - Mohinder Suresh

29. prosince 2007 v 17:03 | Verča:-) |  Hrdinové-Heroes
Schopnost: žádná

Jméno: Sendhil

Příjmení: Ramamurthy

Datum narození: 17.5. 1974

Místo narození: Chicago - Illinois - USA


Vzdělání: Webber Douglas Academy - herectví.

Úspěchy v herecké kariéře: Jeho úspěchy začínají hlavně teprve v seriálu Heroes, dříve nedostával moc velké role. V roce 2006 vyšel film, Blind Guy Driving, ve kterém je Sendhil obsazen.

Sendhil v Heroes: Profesor genetiky na indické univerzitě. Jeho otec byl zavražděn a on pomalu zjišťuje, že na otcových teoriích o lidech s nadpřirozenými schopnostmi něco bude. Proto se rozhoduje jestli se bude snažit najít a dokončit práci jeho otce nebo ne. Nyní pátrá spolu s Mattem a Molly po novém nepříteli.

Adrian Pasdar - Nathan Petrelli

29. prosince 2007 v 17:01 | Verča:-) |  Hrdinové-Heroes
Schopnost: Létání

Jméno: Adrian

Příjmení: Pasdar

Datum narození: 30.4. 1965

Místo narození: Pittsfield, Massachusetts, USA


Zájmy: Už na škole byl jeden z nejlepších fotbalistů, ale kvůli zranění musel tento sport opustit. (Dokonce byl nějaký čas na kolečkovém křesle)

Filmy a seriály, kterých se zúčastnil: U Adriana Pasdara se nesetkáme se žádnou převratnou rolí, tak aspoň pár seriálů a filmů ve kterých hrál: Desperate Housewife (David Bradley), Secondhand Lions, Mysterious Ways (Declan Dunn)

Adrian v Heroes: Nathan představuje úspěšného politika, který by pro kariéru obětoval skoro všechno. Má mladšího bratra Petera Petrelliho, který má také nadpřirozené schopnosti. Společně by tvořili pěkné duo, ovšem Nathan o tom nechce ani slyšet. Jediný jeho cíl je politická kariéra. Vše se však změní na konci první sezóny, kdy zachrání celý svět před devastujícími následky exploze svého bratra Petera.

Fotogalerie 1x11 Fallout

29. prosince 2007 v 16:25 | Verča:-) |  Hrdinové-Heroes
Click na Celý Článek

Epizoda 01x01 - Genesis

29. prosince 2007 v 16:15 | Verča:-) |  Hrdinové-Heroes
V posledních dnech se u zdánlivě nahodilé skupiny jedinců vyskytlo to, co se nedá popsat jinak, než "zvláštní" schopnosti. Ačkoli si to teď neuvědomují, tito jedinci nejenže zachrání svět, ale navždy ho změní. Tato změna od obyčejného k neobyčejnému se neodehraje přes noc. Každý příběh má začátek. První kapitola jejich příběhuprávě začíná...

Spřátelený web č.12

29. prosince 2007 v 16:12 | Verča:-) |  Spřátelené weby
Tento web je o zpěvačce Avril Lavigne

Spřátelený blog č.35

29. prosince 2007 v 16:05 | Verča:-)
http://rihanna-is-best.blog.cz/Tawny Cypress - Simone Deveaux

29. prosince 2007 v 11:50 | Verča:-) |  Hrdinové-Heroes
Schopnost: Pravděpodobně žádná

Jméno: Tawny

Příjmení: Cypress

Věk: 28

Zaměstnání: Obchodnice s uměním

Město: New York City


Simone v Heroes: Je to nádherná 28 letá žena která pracuje v galerii, nebo pracuje jako obchodník s obrazy. Simon chodila dva roky s Isaacem Mendezem, ale jeho závislost na drogách jejich vztah ukončila. Ke konci první série je nešťastnou náhodou Issacem zastřelena.

Život:Datum a místo narození:8.srpna 1976, Point Pleasant New Jersey USA
Tawny je rozvedená matka, má jednoho syna. Studovala na univerzitě v Bostonu. Ztvárnila role v mnoha filmech a seriálech

Hrdinové - Heroes na TV Prima

29. prosince 2007 v 11:46 | Verča:-) |  Hrdinové-Heroes
Heroes neboli Hrdinové můžete sledovat od prvního dílu na TV Prima od 3.1.2008 od 22:15-23:15.

Milo Ventimiglia - Peter Petrelli

29. prosince 2007 v 11:39 | Verča:-) |  Hrdinové-Heroes
Schopnost: přejímání schopností od jiných Hrdinů

Jméno: Milo

(Druhé jméno): Anthony
Příjmení: Ventimiglia

Datum narození: 08.07.1977

Místo narození: Anaheim - Kalifornia - USA, život v Orange California


Oblíbené filmy: The Matrix,Goodfellas

Oblíbení herci: Ed Bortím,Sean Penn

Oblíbena hudba: Rocková muzika

Úspěchy v herecké kariéře: Uspěl v seriálu Gilmore girls (Gilmorova děvčata) kde hrál jednu z důležitých postav Jesse Mariana. Zahrál si po boku hereček Lauren Graham a Alexis Bledel, které ztvárnili 2 hlavní role v seriálu.

Milo v Heroes: Milo ztvárňuje v seriálu jednu z devíti postav, které v sobě objevili nadpřirozené schopnosti. Jeho jméno je Peter Petrelli a má možnost osvojit si jakoukoliv schopnost dalších osmi hrdinů, ovšem musí být v jejich okolí.

Noah Gray-Cebey - Micah Sanders

29. prosince 2007 v 11:35 | Verča:-) |  Hrdinové-Heroes
Schopnost: Technopatie - Micah můžu spolupracovat s technickými zařízeními (vybrat peníze z bankomatu, opravit nefunkční telefon...)

Jméno: Noah

Příjmení: Gray-Cabey

Věk: 10

Město: Las Vegas, Nevada, USA


Micah v Heroes: Micah Sanders je syn D.L. Hawkinse a Niki Sanders. Žil se svou matkou posledních šest let, potom co jeho otec musel jít do vězení za ozbrojenou loupež a vraždu. Micah věří že je jeho otec nevinný. Přeje si aby ho policie nechytla. Je velmi inteligentní a ví co jeho matka provádí, aby přežili. Zdá se že ho to příliš nevzrušuje. Od epizody "Nothing to Hide" Micah ví, že jeho matka je rozdvojená osobnost a rozezná je.

Život:
Datum a místo narození:11.listopadu 1995, Newry Maine
Gray-Cabey začal hrát v osmnácti měsících na piáno. Když mu byli 4 roky zůčastnil se několika představení ve Washingtonu, poté cestoval na Jamaicu na své první turné s New England Symphonic Ensamble. V osmi letech bylo jeho jméno známo jako mladný nadějný pianista. Televizní debut si odbyl v roce 2001 a jeho pokračování na sebe nenechalo dlouho čekat. Zůčastnil se natáčení 48 Hours, The Tonight Show, Good Morning America a The Oprah Winfrey Show. Gray chce být astronaut, arecholog a palaentolog, pilot a veterinář . V průběhu rozhovoru pro TV Guide také prohlásil že chce být Prezidentem Spojenách Států. Naposledy jste ho mohli vidět ve filmu M.N. Shaygmane Lady in the Water

Greg Grumberg - Matt Parkman

29. prosince 2007 v 11:32 | Verča:-) |  Hrdinové-Heroes
Schopnost: čtení myšlenek

Jméno: Greg

Příjmení: Grunberg

Datum narození: 11. 7.1966

Místo narození: Los Angeles - California - USA


Zájmy: Jeho hlavním zájmem je hlavně rodina, je ženatý a se svou manželkou má tři syny.

Úspěchy v herecké kariéře: Proslavil se především v seriálu Alias kde odehrál čtyři sezony. V současnosti natáčí také seriál Magic kde hraje detektiva Davise. Tento seriál má premiéru někdy v roce 2007

Matt v Heroes: Hraje policistu, který má schopnost číst lidem myšlenky. Je to jedna z postav, které v sobě objevily nadpřirozené schopnosti. Z pouhého policisty se ze dne na den stal vyšetřovatel FBI, aby pátral po člověku jménem Sylar. Brzy byl však ze své funkce suspendován a nyní hledá nového nepřítele Hrdinů.

Madi Oka - Hiro Nakamura

29. prosince 2007 v 11:28 | Verča:-) |  Hrdinové-Heroes
Schopnost: ohýbání času a prostoru

Jméno: Masi

Příjmení: Oka

Datum narození: 27.12.1974

Místo narození: Toky - Japan


Oblíbené činnosti: Zpěv, hra na klavír a také souboj meči - Kendo - což doufejme, že se i s tímto koníčkem vyznamená v seriálu Heroes.

Úspěchy v herecké kariéře: Zahrál si hlavně v seriálech, ale vždy pouze v jednom dílu jako nějaká vedlejší postava (Beze stopy). V produkci je také film Balls of Fury, který vyjde v roce 2007 a Masi si tam zahraje postavu jménem Heft.

Masi v Heroes: Masi zde hraje japonského progrmátora jménem Hiro Nakamura, který postupem času zjišťuje, že dokáže ohýbat čas a prostor. Jeho cíl je jediný: být hrdina a zachránit svět.