Březen 2007

Letem Světem 4

31. března 2007 v 18:16

Halle Berry: Pokusila se o sebevraždu!


Dnes už je Halle Berry konečně šťastná…

LOS ANGELES - Majitelka Oscara a bývalá bondgirl Halle Berry (40) až nyní přiznala, že se kdysi pokusila o sebevraždu. Důvodem bylo její zpackané první manželství s hráčem baseballu Davidem Justicem.
Zdrcená Halle už nemohla dál a pokusila se otrávit plyny hadičkou připevněnou k výfuku svého auta. Do života ji naštěstí vrátila myšlenka na její maminku, která celý život protrpěla, aby uživila nejen ji, ale i její sourozence.
"Seděla jsem v tom autě a věděla, že pozvolna uniká plyn. Najednou jsem si představila svoji mámu, jak jí asi bude, když mě najde mrtvou. A došlo mi, že by to ode mě bylo strašně sobecké. Později jsem si uvědomila, že když mě někdo nemiluje, neznamená to ještě, že si lásku nezasloužím," říká Halle, která si krátce poté přísahala, že se už nikdy nezachová jako zbabělec. Štěstí bohužel nenalezla ani ve druhém manželství se zpěvákem Ericem Benetem, které skončilo v roce 2005 a podle herečky bylo opravdu hrozné. Snad proto také nyní otálí se svatbou se současným partnerem - modelem Gabrielem Aubrym (30). "Teď se soustředím na jediné - a to je přání stát se maminkou," říká herečka, která s o deset let mladším manekýnem hodlá adoptovat děťátko.

Mr. Bean: Končím!


Rowan Atkinson s manželkou.

BERLÍN - Každý je připravený na šaška. Když se ale s Mr. Beanem setkáte tváří v tvář, neuvidíte žádné grimasy. Britský komik Rowan Atkinson (52) je v soukromí zasmušilý muž, stydlivý perfekcionista. Ve filmech ale řádí. Jeho nejnovější snímek - Prázdniny pana Beana - je prý posledním, který v roli Mr. Beana, díky němuž vydělal už 1,8 miliardy Kč, natočil…
Jaký je Rowan Atkinson ve skutečnosti?
"Vůbec se nesměju, veselý jsem jen občas - a to ještě jen v přítomnosti dobrých přátel."
Jak to zvládáte mít pověst mezi- národního blázna?
"Mr. Bean je vysílán ve 245 zemích. V soukromí ale s Beanem nemám vůbec nic společného. To, jak se tvářím, mě brání před fanoušky, nikdo mě na ulici neoslovuje. Často mi jsou nabízeny filmy, které mají být vtipné. Producenti si myslí, že já to vše zachráním. Ale ne, díky, nemám zájem, z toho mě vyléčili záporné kritiky na bondovskou parodii Johnny English. Byl jsem na dně, ze všeho jsem se dostal až po pěti týdnech na luxusní klinice Cottonwood de Tucson v americké Arizoně." (Za léčbu tehdy zaplatil 595 000 Kč - pozn. red.)."
Čím se baví Rowan Atkinson?
"Miluji automobilové závody. Sám se účastním veteránských jízd Nascar Racing. Mou srdeční záležitostí jsou stará auta ze 60. let. Koupím je, projedu se s nimi a zase je prodám."
Dokážete si představit, že Mr. Bean už opravdu nebude?
"No jasně, na život bez něj se dokonce velmi těším. Ta postava mě už straší ve snech. Tohle byl opravdu můj poslední film."
Rowan Atkinson v novém filmu »Prázdniny pana Beana«.Rowan Atkinson se původně vyučil elektroinženýrem a od roku 1990 žije s indickou vizážistkou Sunetrou Sastry (38). Mají spolu dvě děti Bena (13) a Lily (11). Žijí poblíž Londýna. Mr.Bean z něj udělal miliardáře, on sám ale říká: "Úspěch a peníze nejsou to, na co chci myslet na smrtelné posteli."

Jolie a Pittovi vyhrožuje gang: Dejte dvě miliardy! Nebo ho zabijeme!LOS ANGELES - Angelině Jolie (31) a Bradu Pittovi (43) vyhrožuje nebezpečný gang ozbrojených zločinců, kteří se zabývají únosy malých dětí!
V ohrožení života je nejenom slavný hollywoodský pár, ale především jejich nedávno adoptovaný vietnamský chlapeček Pax Thien (3,5)! Profesionální zabijáci požadují astronomickou sumu 2 miliardy Kč. Pokud ji nedostanou, přijde prý Pax o život!
Strach z ostřílených kriminálníků má také ochranka, která teď prominenty Hollywoodu střeží ve dne v noci. "Znám ty lidi. Jsou výborně organizovaní a nemají nejmenší respekt před lidským životem," říká jeden z bodyguardů.
V poslední době je to pro Angelinu a Brada už druhá těžká rána. Biologická matka malého Paxe, která je na drogách a syna od jeho narození neviděla, jim totiž před pár dny vzkázala, že pokud jí nezaplatí, Kliknutím zvětštecelou adopci zpochybní a dítě si vezme zpátky.
Výhrůžkami je nejvíce zdrcena Angelina Jolie, která ještě před několika dny zářila štěstím. Brad Pitt ji totiž konečně požádal o ruku. Teď se ale vše změnilo. A slavný hollywoodský pár místo na plánovanou svatbu, která se má uskutečnit o Velikonocích v Dominikánské republice, myslí na to, jak uchránit život Paxe.

Angelina Jolie: Rodina v ohrožení! Chtějí jí vzít chlapečka!

27. března 2007 v 15:59

Angelina Jolie: Rodina v ohrožení! Chtějí jí vzít chlapečka!NEW ORLEANS - Teprve před pár dny si herečka Angelina Jolie (31) přivezla nově adoptovaného syna Paxe Thiena (3,5) z vietnamského sirotčince do USA a už hrozí, že o něj přijde! Britský deník News of the World nyní napsal, že jeho matka-narkomanka s adopcí nesouhlasí!
Angelina na adopci pracovala od listopadu, kdy chlapce poprvé spatřila v chudém sirotčinci v den jeho třetích narozenin. Všechno papírování vyřizovala s úředníky, kteří pro změnu chodili za Paxovými prarodiči. Ti s radostí s adopcí souhlasili a byli rádi, že jejich vnuk bude mít lepší život. Jenže - pokud by se matka přihlásila o dítě, tak bude celá adopce neplatná! A to teď skutečně hrozí!
Dědeček Chien (55), vietnamský námořní kapitán ve výslužbě, o vnukově životě vypráví pohnutý příběh: "Vnuk se narodil po krátké aféře naší dcery s ženatým mužem. Dcera je závislá na heroinu a nepřestala ho brát ani v těhotenství. Doktoři se báli, že ten maličký bude od narození na drogách závislý také. Byl podvyživený a musel okamžitě do inkubátoru. Dva dny po porodu utekla dcera z porodnice a slehla se po ní zem. Museli jsme vnoučka dát do sirotčince. Býval jsem bohatý, na moři jsem vydělal velké peníze, ale dcera vše utratila za heroin. Pax ThienTeď vídáme dceru tak jednou za půl roku, vždy když potřebuje peníze. Když jsme ty papíry paní Angelině Jolie podepisovali, tak jsme poctivě napsali, že nevíme, kde dcera je. O syna projevila zájem až teď, když se dozvěděla, že ho adoptovala slavná americká herečka."
Babička Nhan (51) dodává: "Dcera není hloupá. Dokáže si jít za svým. Teď když ví, kdo adoptoval jejího syna, pokusí se z toho všemi způsoby vytřískat peníze. Bude ho chtít možná i zpět. Každý večer se modlím, aby na něj zapomněla. Vnukovi bude v Americe mnohem lépe, než kdyby žil na ulici s mojí dcerou, živil se krádežemi a nakonec zemřel v nějaké válce gangů."

60 SEKUND

25. března 2007 v 11:55
60 SEKUND

http://www.badongo.net/file/1548427
Obrazek
Informace o soundtracku:
Skladatel:
Trevor Rabin
Datum vydání:2000
Počet skladeb:15
Velikost: 40MB
Celková délka: 29: 08Tracklist:
01. PORSCHE BOOST
02. THE LAST CAR
03. KEYS TO ELEANOR
04. 50 CARS
05. SPHINX
06. BAD MAN
07. FOR THE CARS
08. ROUNDABEND
09. MEET THE TEAM
10. MEMPHIS JUMPS ELLE
11. THE THROB
12. BAD ENGLISH
13. HALLS OF DALMORGAN
14. BIG DRAG
15. BAD CARMA

Oscar 2006

23. března 2007 v 17:09


Shakira vs Beyonce

23. března 2007 v 16:41 Fashions
Shakira, Beyonce
Shakira
Beyonce
Mrkni na Anketu v Teen People
84% Shakira
16% Beyoncé

Adoptované dítě Pitta a Jolie: Tvrdá výchova podle Angeliny!

23. března 2007 v 14:12

Adoptované dítě Pitta a Jolie: Tvrdá výchova podle Angeliny!


Angelina Jolie je přísnou paní domu. Brad Pitt je pěkně pod pantofl em.
LOS ANGELES - "Khong sao dau, khong sao dau (klid, klid)," těšila plačící mrně, které poprvé držela v náručí, hollywoodská hvězda Angelina Jolie (31). Tento týden ve čtvrtek se malý vietnamský chlapec, který vyrostl v sirotčinci, poprvé setkal se svou novou mámou z Hollywoodu. Původně se jmenoval Pham, ale Angelina jméno změnila na Pax Thein (Mírná obloha). Jaký život na Paxe Theina (3,5) bude čekat?
Angelina Jolie a její partner Brad Pitt (43) jsou při výchově dětí až nezvykle přísní. "Když jdete na chvilku na návštěvu, připadáte si jako v muzeu antropologie," říká s úsměvem jejich kamarádka. Jolie a Pitt, kteří kromě malého Paxe adoptovali také dvouletou Zaharu z Etiopie a pětiletého Maddoxe z Kambodže a v Namibii přivedli na svět vlastní Shiloh (10 měsíců), totiž přísně dbají na to, aby se každé dítě učilo také jazyk země, kde se narodilo. Zahara a Maddox mají navíc vlastní lektory, kteří je učí o kulturách jejich země.
A pokud dostanou chuť na hamburger s hranolky, mají smůlu, takové jídlo je totiž v domácnosti Jolie-Pitt přísně zakázané. Brad Pitt vaří navíc daleko lépe než Angelina, která je v domácnosti jednoznačným generálem. Paní domu také vyhlásila přísná pravidla, která musí všichni členové domácnosti dodržovat.
Domácí řád podle Angeliny Jolie:
To je povoleno:
  • zelenina z biofarmy, např. čínská brokolice nebo hrášek
  • šťáva z čerstvého ovoce
  • výchovné televizní programy
  • rukodělné práce
To je zakázáno:
  • hamburger, hranolky
  • sladké limonády
  • hračky jako panenka Barbie, vojáčci a pušky
  • komiks

O angeliny synu

23. března 2007 v 13:31
Pax Thein (původně Pham)
● Oblíbené jídlo: smažené nudle a jogurt
● Oblíbený sport: fotbal
● Oblíbená hračka: medvídek a autíčka
● Co ještě umí: anglicky počítat do deseti
● Zvláštní znamení: velmi plachý

Christina Aguilera: Platila sexem!

23. března 2007 v 13:30

Christina Aguilera: Platila sexem!


Christinina neukojitelná sexuální touha ji často přivádí do problémů.

LOS ANGELES - Hudební producent Dallas Austin (36), který pracoval s takovými hvězdami jako je Michael Jackson nebo Madonna, v televizním rozhovoru prozradil, že mu zpěvačka Christina Aguilera (26) v roce 2002 kromě peněz platila za spolupráci na svém albu i sexem!
Podle Austina nenabízela sex jen jemu, ale všem lidem z nahrávacího studia. Běžně pořádala i orgie s více muži. Prý tak potkala i svého současného manžela Jordana Bratmana (29), který v té době pro Austina pracoval. Austin ho tehdy poslal za Christinou: "Neboj, dá ti stejně jako nám všem." Se svým současným manželem si podle Austina často hrávala na doktora a zlobivou sestřičku.
Pro Christinu to není první sexuální skandál. V roce 2000 o ní rapper Eminem rozhlásil, že spala skoro s celou kapelou Limp Bizkit a jeho samotného pak nakazila pohlavní chorobou.
Sama Aguilera svůj neukojitelný sexuální apetit nezastírá: "Ano, jsem náruživá. Je to můj život." A pánskému magazínu Maxim se pak svěřila: "Potřebuji něžnost, ale na druhé straně se nebráním ani sadomasochistickým hrátkám. Miluju tvrdý sex s kluky z ulice, ale nejvíce mi vyhovuje milování se starými muži a mladičkými dívkami." Do zástupu jejích milenců patřil i anglický rocker Darren Hajul, který americkému magazínu People barvitě líčil, jak Christina »vybuchovala v posteli jako granát« a ze všeho nejvíce milovala divoké hrátky s olejem.


Omluva..!!!!!!

23. března 2007 v 13:10 | Já :-)
Mocinky se vám omlouvám že tento týden jsem nebudu dávat žádné články...!!!!!!
Navštěvujte ale moje stránky dále jedu totiž za babičkou a ona nemá počítač:-)


Svět slavných 1

22. března 2007 v 17:15


Beyonce-na akcích

22. března 2007 v 13:32


Beyonce-Foto z vystoupení

22. března 2007 v 13:23
NA AKCI:
na vystoupení: